Τετάρτη 24 Απριλίου 2013

Εσωτερικό πρωτάθλημα MAFIAS-MULTI CULTI 3-2

Ένας αγώνας που τα είχε όλα.!  Κράτησε 2ώρες και 10 λεπτά και τελείωσε κοντά στις έντεκα το βράδυ.
Οι ομάδες έπαιξαν συντηριτικό βόλλευ αλλά με πολύ δυναμισμό.
Όλα τα σετ πήγαιναν πόντο με πόντο.
Το πρώτο κατακτήθηκε από τις MULTI CULTI.
Στο δεύτερο και στο τρίτο οι MAFIAS έκαναν την ανατροπή και προηγήθηκαν με 1-2 σετ.
Εκεί που όλα φαινόντουσαν να τελειώνουν οι MULTI CULTI  πραγματοποίησαν την καλύτερή τους εμφάνιση στο 4ο σετ και έφεραν το ματς στα ίσα.
Το πέμπτο σετ ήταν συναρπαστικό στις αρχές με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν πόντο πόντο ως την αλλαγή των γηπέδων.
Εκεί η καλή υποδοχή των MAFIAS και μερικά λάθη των MULTI CULTI ήταν αρκετά για να επικρατήσουν τελικά οι πρώτες.
Πολλά συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για την εμφάνιση το πάθος και την ομαδικότητα που έδειξαν και ευχαρίστησαν το κοινό που τους παρακολούθησε ως αργά το βράδυ.
Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώστους δύο εθελοντές μας που κρατούσαν το σκορ και ςμειναν ως το τέλος βοηθώντας τα μέγιστα στη περάτωση του αγώνα.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α  ΦΑΣΗΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ             15 BALL BUSTERS          10 ΣΣΑΣ                    ...